Persoonlijke records

Naam

Outdoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
5000mMeisjes junioren B27-3-201125.37
DiscuswerpenMeisjes junioren B23-5-201029.21
DiscuswerpenMeisjes junioren B15-7-201129.57
DiscuswerpenMeisjes junioren B13-5-201028.31
DiscuswerpenMeisjes junioren C28-8-200927.59
DiscuswerpenMeisjes junioren B16-4-201028.26
DiscuswerpenMeisjes junioren B9-9-201130.33
DiscuswerpenMeisjes junioren A29-6-201231.84
DiscuswerpenMeisjes junioren A25-5-201231.29
DiscuswerpenMeisjes junioren B31-10-201029.27
HoogspringenMeisjes junioren B24-6-20111.30
KogelslingerenVrouwen senioren18-6-201719.11
KogelstotenMeisjes junioren C28-8-20099.73
KogelstotenMeisjes junioren B24-6-201111.08
KogelstotenMeisjes junioren B10-4-201110.26
KogelstotenVrouwen senioren30-4-20179,62
KogelstotenMeisjes junioren A3-8-20129.28
KogelstotenMeisjes junioren B30-7-201010.05
KogelstotenMeisjes junioren A15-6-20129.08
KogelstotenMeisjes junioren B28-5-20109.97
SpeerwerpenMeisjes junioren B26-9-201019.87
SpeerwerpenMeisjes junioren B30-10-201123.01
SpeerwerpenMeisjes junioren B14-5-201019.76
VerspringenVrouwen senioren29-6-20144,62
VerspringenMeisjes junioren B2-6-20114.57

Indoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
60mMeisjes junioren A18-12-20118.60
60mMeisjes junioren A22-1-20128.59
60mMeisjes junioren B12-12-20098.94
60mMeisjes junioren B17-1-20108.82
KogelstotenMeisjes junioren B11-12-20109.85

Je eigen pr pagina!

Wil je ook een pagina met je persoonlijke records? Alle leden van Hylas kunnen hun persoonlijke records bijhouden op hun ledenpagina.