Persoonlijke records

Naam

Outdoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
10 engelse mijlMannen master 4518-12-201657.55
10 engelse mijlMannen senioren19-12-200453.45
10 engelse mijlMannen master 404-4-201156.04
10 kmMannen master 4026-8-201234.00
10 kmMannen master 4512-4-201534.59
10 kmMannen senioren10-2-200732.46
20 kmMannen master 4512-3-20171.11.54
20 kmMannen senioren13-3-20051.07.55
20 kmMannen master 4014-3-20101.11.05
30 kmMannen master 4013-2-20111.54.19
30 kmMannen master 4514-2-20161.54.26
3000mMannen master 403-6-20119.41.58
5000mMannen senioren6-6-200416.08.55
Halve marathonMannen master 451-11-20151.16.24
Halve marathonMannen senioren8-1-20061.12.32
Halve marathonMannen master 404-11-20121.12.58
MarathonMannen master 4515-10-20172.43.00
MarathonMannen senioren25-9-20052.37.02
MarathonMannen master 4014-4-20132.50.54

Indoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord

Je eigen pr pagina!

Wil je ook een pagina met je persoonlijke records? Alle leden van Hylas kunnen hun persoonlijke records bijhouden op hun ledenpagina.